Новини - Grant

Title
Перейти до контакту

Новини

Повідомляємо, що прийом аплікаційних заявок за Грантовою програмою GIZ завершено!

На Грантовий Конкурс надійшло 184 аплікаційних заявок, з них 47 – з Донецької області та 137 – із Запорізької області.
Наразі розпочалися перший та другий  етап оцінки, а саме перевірка аплікаційних заявок на відповідність технічним параметрам Конкурсу та якісна оцінка незалежними експертами з підприємництва. Про проходження на третій етап (презентація бізнес-проєктів) апліканти будуть повідомлені за результатами оцінки перших двох етапів електронною поштою після 10 січня 2022 року.
До уваги потенційних аплікантів Грантової програми GIZ!

Адміністратор Грантової програми GIZ Творчий центр ТЦК оголошує проведення серії онлайн інформаційних сесій щодо участі у Конкурсі бізнес-грантів для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в регіоні Приазов’я.

Інформаційні сесії відбуватимуться за таким графіком:
  • 16 листопада (вівторок), о 12:00;
  • 18 листопада (четвер), о 12:00;
  • 23 листопада (вівторок), о 12:00;
  • 25 листопада (четвер), о 12:00;
  • 29 листопада (понеділок), о 12:00.

Для участі в інформаційних сесіях у Вас є такі технічні можливості:
  • Підключитись до Zoom конференції, перейшовши за посиланням: https://zoom.us/j/94454905117?pwd=RHhqNGJybTdma01kM0pRV3dyU1RMZz09у будь-якому своєму інтернет-браузері, або ж через свій Zoom кабінет, вказавши ідентифікатор конференції: 944 5490 5117 з кодом доступу: 995377. (Під’єднавшись до інформаційної сесії через Zoom простір, у Вас буде можливість поставити свої запитання інтерактивно та у чаті);
  • Перейти на фейсбук сторінку Творчого центру ТЦК (https://uk-ua.facebook.com/ccc.creative.centre) у визначений час проведення інформаційних сесій та долучитись до трансляції. (Під’єднавшись до інформаційної сесії через фейсбук, у Вас буде можливість поставити свої запитання лише у режимі коментарів).

Для продуктивної роботи під час інформаційних сесій наполегливо рекомендуємо заздалегідь ознайомитись із Посібником з підготовки та подання заявок на участь у Конкурсі
Запрошуємо активно долучатись до участі в інформаційних сесіях за Грантовою програмою GIZ, формулювати свої запитання щодо участі у Конкурсі грантів заздалегідь, надіславши їх на ел.адресу manager@ccc.kiev.ua для формування та надання грунтовних відповідей!
До зустрічі онлайн!
Команда ТЦК

Назад до змісту